Nowoczesne oprawy oświetleniowe biurowe i architektoniczne

Oświetlenie architektoniczne wewnętrzne znajdujące się w naszej ofercie charakteryzuje się prostą formą i solidnym wykonaniem. Uniwersalny, nieskomplikowany design sprawia, że będzie ono sprawdzać się w wielu różnorodnych przestrzeniach, zarówno prywatnych, jak i publicznych. Oprawy iluminacyjne dostępne w naszej ofercie doskonale uzupełniać będą nowoczesne rozwiązania architektoniczne. Znajdują się tu rozwiązania spełniające każde wymagania. Oprawy oświetleniowe biurowe przeznaczone są do mocowania bezpośrednio na suficie lub do montażu natynkowego – w zależności od wybranego modelu. Wśród naszej oferty znajdują się także propozycje przeznaczone do zakładania na sufitach podwieszanych.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 14

Wysokojakościowe oświetlenie architektoniczne

Oświetlenie biurowe sufitowe LED to nie tylko nowoczesny design, ale także energooszczędność i pozytywny wpływ na środowisko. Dodatkowo doskonałe parametry techniczne sprawiają, że nie są one trudne w utrzymaniu. Wykonanie z najwyższej jakości materiałów wpływa pozytywnie na ich trwałość i zmniejsza ryzyko uszkodzenia, tym samym niwelując szybką konieczność wymiany. Zapraszamy do zapoznania się ze specyfiką naszych propozycji oświetlenia architektonicznego.

Oprawa architektoniczna – rozwiązanie dla wielu pomieszczeń

Oprawa architektoniczna to uniwersalne rozwiązanie pasujące do wielu różnorodnych pomieszczeń. Może być stosowana jako oświetlenie sufitowe biurowe, a także w ciągach komunikacyjnych, toaletach, galeriach, butikach i wielu innych przestrzeniach. Istnieje wiele różnych propozycji tego typu opraw – np. wandaloodporne. Są to specyficzne modele odznaczające się wyjątkowo wysoką odpornością na udar. Dodatkowo posiadają one zazwyczaj specjalnie zabezpieczone obudowy uniemożliwiające dostęp osób niepowołanych. Te cechy sprawiają, że tego typu oprawy stosowane są m.in. jako oświetlenie do więzienia.