Wykonawstwo elektryczne BPE Lighting – specjalistyczne rozwiązania dla przemysłu

wykonawstwo elektryczne

Jako producent opraw i osprzętu do stref zagrożonych wybuchem, specjalizujący się w rozwiązaniach technicznych dla przemysłu, rozszerzyliśmy naszą działalność również o usługi wykonawstwa elektrycznego. W efekcie blisko dekady owocnej aktywności w branży dysponujemy szerokim doświadczeniem oraz praktyczną wiedzą opartą na współpracy z przedsiębiorstwami takich gałęzi przemysłu jak chemiczny, petrochemiczny i spożywczy.

W zakres naszej bogatej oferty wchodzi między innymi projektowanie i wykonanie instalacji elektrycznych, dobór optymalnego sterowania do danego urządzenia oraz wyznaczanie strefy zagrożenia wybuchem.

Montaż oświetlenia w Pomorskiem, Gdańsku, Gdyni i Sopocie

montaż oświetlenia

Dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze specjalistów gwarantujemy kompleksową obsługę na najwyższym poziomie w zakresie montażu oświetlenia i wykonawstwa elektrycznego. Działamy m.in. w Pomorskiem, Gdańsku, Gdyni i Sopocie. Skrupulatnie zadbamy o nowoczesne, energooszczędne i zoptymalizowane rozwiązania dla inwestycji naszych zleceniodawców.

montaż oświetlenia

W ramach realizowanych projektów naszym priorytetem jest zapewnienie bezpieczeństwa, komfortu oraz jakości. W związku z tym w trakcie prac nad instalacjami elektrycznymi utrzymujemy najwyższe standardy BHP. Zarówno w zakresie wymiany opraw oświetleniowych, jak i szeroko zakrojonego wykonawstwa elektrycznego stawiamy wyłącznie na komponenty, które spełniają europejskie normy i posiadają certyfikaty potwierdzające możliwość wykorzystania ich w określonych warunkach i środowiskach pracy.

Z przyjemnością przybliżymy korzyści z wymiany opraw oświetleniowych i udzielimy profesjonalnej pomocy w zakresie wykonawstwa elektrycznego, nadzorów, opracowania ekspertyz, a także przeprowadzenia szkolenia ATEX. Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami!

58 554 12 14

office@bpelighting.pl

ul. Kopernika 16,80-208 Gdańsk

NIP: 9571096908

FORMULARZ KONTAKTOWY

1 + 5 =