Nowoczesna oprawa uliczna i parkowa LED

Wśród naszej oferty znajdują się oprawy oświetleniowe uliczne i parkowe LED. Są to nowoczesne, propozycje będące odpowiedzią na współczesne energooszczędne lampy zewnętrzne. Proponujemy rozwiązania o różnym designie, doskonale dopasowanych do polskiej architektury miejskiej. Oprawa uliczna i parkowa LED znajdująca się w naszej ofercie odznacza się różnymi parametrami, dzięki czemu z łatwością można dopasować ją do charakterystyki danej przestrzeni. Doskonale sprawdzi się jako oświetlenie alejek, przestrzeni zielonych czy parkingów. Poszczególne modele nadają się także do umieszczenia w przestrzeniach przemysłowych oraz prywatnych.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Wśród innowacyjnych rozwiązań dostępnych w naszej ofercie znajduje się także lampa oświetleniowa uliczna zaprojektowana z myślą o przejściach dla pieszych. Została ona pomalowana fluorescencyjną farbą, mającą na celu zwiększenie jej widoczności z dalekich odległości i zwiększenie poziomu bezpieczeństwa na drogach.

Oprawa uliczna i parkowa LED – wysokojakościowe komponenty

Oprawa uliczna i parkowa LED przeznaczona jest do montowania bezpośrednio na słupie lub na fundamencie – w zależności od wybranego modelu. Została ona wykonana przy użyciu najwyższej jakości materiałów, takich jak wysokociśnieniowy odlew aluminiowy w neutralnych, uniwersalnych barwach czy szkło hartowane. W ten sposób możemy zagwarantować doskonałą odporność na wszelkie zniszczenia i uderzenia. Zapewniamy tym samym długą żywotność naszych produktów. Proponujemy także dwa warianty wyboru klasy ochronności: I oraz II.

Lampy oświetleniowe LED uliczne i parkowe – energooszczędne rozwiązanie

W przeciwieństwie do niegdyś popularnych oświetleń sodowych, lampy oświetleniowe LED uliczne oraz parkowe posiadają znacznie większy współczynnik oddawania barw, zapewniając tym samym lepszą widoczność po zmroku. Są one gwarancją bezpieczeństwa ruchu zarówno na drogach, jak i chodnikach. Dodatkowo jest to rozwiązanie energooszczędne charakteryzujące się wysoką wydajnością 170 lumenów z 1 wata, pozwalające na znaczną redukcję poboru energii elektrycznej. Niesie to za sobą nie tylko korzyści finansowe, ale także pozytywny wpływ na środowisko naturalne.